ENGLISH
KURUMSAL
Haber Başlıkları
İzolasyon Yasası Enerji Verimliliğini Artıracak

Okka Group Satış ve Ar-Ge Direktörü İhsan Koçak bütün uluslararası firmaların yalıtım sektörüne yatırım yaptıklarını belirterek, “Yalıtım sektöründe bir ışık olduğu kesin” şeklinde konuşuyor.

Okka Group’tan, Mekana Özel Yeni Yapı Ve Yalıtım Ürünleri

No1 markası ile 2010 yılında Yapı ve Yalıtım kimyasalları alanında üretime başlayan Okka Group, dört yıl içinde yüzde 300 büyüme kaydetti.

   
 
 
MARKA OLMANIN İLK ŞARTI; KALİTE Önceki Sayfa
 
 

GÜVEN MADENCİLİK A.Ş. için kalite; müşterilerin hizmetten beklediği performansın fiyat, maliyet, zaman gibi bileşenlerle optimum seviyede buluşturulmasıdır.
GÜVEN MADENCİLİK A.Ş.'de kalite; çalışanların dengeli olarak paylaştığı ortak sorumluluktur.
GÜVEN MADEN A.Ş.'nin kalite hedefleri; şirket vizyonu ve müşteri beklentileri ile doğru orantılı olarak şekillenir.
GÜVEN MADENCİLİK A.Ş. bünyesindeki "Kalite Güvence Sistemi" mantığı, "kusursuz ürün ve hizmet üretimi"ne ulaşma çabası üzerine kurgulanmıştır.
GÜVEN MADENCİLİK A.Ş. için kalite; ulaşılan ve korunan bir seviye değil, koşullara göre en olumlu yansımalarla yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir.
GÜVEN MADENCİLİK A.Ş.'nin kalite anlayışını yansıtmadaki/uygulamadaki başarısı; çalışanların doğru şekilde bilinçlendirilmesi ve katılımı ile artacaktır.
GÜVEN MADENCİLİK A.Ş.'nin kaliteye vurgu yapan insan/teknoloji merkezli duruşu, pazardaki payını ve yeni ürün/hizmet alanı araştırmalarında sağlayacağı başarıyı artıracaktır.

KALİTE BELGELERİMİZ

TSE UYGUNLUK BELGESİ TS EN 998-1
TSE UYGUNLUK BELGESİ TS EN 998-1  
İTÜ TEST RAPORU TS EN ISO 8990
İTÜ TEST RAPORU TS EN ISO 8990  
ODTÜ TEST RAPORU TS EN 12664
ODTÜ TEST RAPORU TS EN 12664