ENGLISH
KURUMSAL
Haber Başlıkları
İzolasyon Yasası Enerji Verimliliğini Artıracak

Okka Group Satış ve Ar-Ge Direktörü İhsan Koçak bütün uluslararası firmaların yalıtım sektörüne yatırım yaptıklarını belirterek, “Yalıtım sektöründe bir ışık olduğu kesin” şeklinde konuşuyor.

Okka Group’tan, Mekana Özel Yeni Yapı Ve Yalıtım Ürünleri

No1 markası ile 2010 yılında Yapı ve Yalıtım kimyasalları alanında üretime başlayan Okka Group, dört yıl içinde yüzde 300 büyüme kaydetti.

   
 
 
İnsan Kaynakları Önceki Sayfa
 
 

Güven Madencilik markasının temelleri "kalite kontrol" ve "Ar-Ge" üzerine kurulmuştur. 

Hızla gelişen teknolojinin, doğru bilginin şekillendirdiği sektörde öncü olabilmek ve mevcut düzenini bu iki çizgiye paralel olarak geliştirmek için çalışır. Daha verimli, daha kaliteli ve daha ekonomik ürünler geliştirmek adına sergilediği çabanın, hizmetlere olduğu kadar prestijin korunmasına ve kalıcı başarıya ulaşılmasına da katkı sağlayacağına inanır. 

Öncelikli olarak "bilgi üretimini" destekleyen Güven Madencilik, yenilenerek ilerleme prensibini savunur. Pazarın ihtiyaçlarını yakından gözlemleyerek, profesyonel Ar-Ge ekibi aracılığıyla ürün geliştirme ve iyileştirme çalışmalarını aralıksız sürdürür.

Ürün grubunun yaşayan, devamlı gelişen ve gereksinimleri değişen ürünler olması sebebiyle Güven Madencilik, Ar-Ge yatırımlarıyla gelişen, yenilikçi bir markadır. 
 

İLETİŞİM FORMU

 
Ad Soyad *
Doğum Tarihi *
E-Posta *
Cinsiyet :
CV :
Her türlü öneri ve görüşlerinizi yukarıdaki formu doldurarak bizlere iletebilirsiniz.
En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.


(*) Lütfen tüm alanları doldurunuz
İletişim Telefonu *
Mesaj *
Güvenlik *
 
GÖNDER