ENGLISH
KURUMSAL
Haber Başlıkları
İzolasyon Yasası Enerji Verimliliğini Artıracak

Okka Group Satış ve Ar-Ge Direktörü İhsan Koçak bütün uluslararası firmaların yalıtım sektörüne yatırım yaptıklarını belirterek, “Yalıtım sektöründe bir ışık olduğu kesin” şeklinde konuşuyor.

Okka Group’tan, Mekana Özel Yeni Yapı Ve Yalıtım Ürünleri

No1 markası ile 2010 yılında Yapı ve Yalıtım kimyasalları alanında üretime başlayan Okka Group, dört yıl içinde yüzde 300 büyüme kaydetti.

   
 
 
Güven Madencilik A.Ş. Önceki Sayfa
 
 

1990 yılında taahhüt işleri alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulan GÜVEN MADENCİLİK A.Ş.; OKKA GROUP’un inşaat sektörüne yönelik ikinci önemli yatırımıdır.  

Firma 2003 yılından bu yana, OKYAP A.Ş. bünyesinde yapılan üretimin hammadde ihtiyacını ve piyasanın taleplerini karşılamak amacıyla, Kula ve çevresinde bulunan kendine ait ocaklarda "pomza madeni" işlemektedir.  

2010 yılı itibariyle "yapı kimyasalları" üretimi ile ulusal pazara girerek faaliyet alanını genişleten GÜVEN MADENCİLİK A.Ş.; "yeni nesil" olarak tanımlanan, tamamiyle doğal, yanmaz iç ve dış cephe sıvaları ile şapların yanı sıra piyasadaki rakiplerinden en az %20 daha hafif olan seramik yapıştırıcıları üretmeye  başlamıştır.  

Yapı kimyasalları alanında yaşanan rekabete ön sıralardan katılan GÜVEN MADENCİLİK A.Ş. imzalı "çevre dostu" ürünler; proje maliyetinin düşürülmesinde ve hedeflenen kaliteye ulaşılmasında önemli katkı sağlamaktadır. 

 

OKKA GROUP


Okka Group, inşaat sektöründe edindiği 40 yılı aşkın deneyimi, sahip olduğu nitelikli insan gücü, profesyonel yönetici kadrosu ve gerçekleştirdiği yatırımlarla; büyüyen, gelişen Türkiye'nin inşaasında her geçen gün daha fazla sorumluluk üstleniyor.

Üretim ve hizmet anlayışını standart ve geliştirilebilir kalite yönetimiyle şekillendiren Okka Group; benimsediği kurumsal çalışma prensiplerinin de katkısıyla, faaliyet gösterdiği sektörün "güvenilir iş ortağı" olmayı 
sürdürüyor.
Çalışanların bireysel yeteneklerini ortaya çıkarmak ve aynı zamanda onların birer takım oyuncusu olmalarını sağlamak amacıyla kurumsal eğitim faaliyetlerini düzenli olarak sürdüren Okka Group, sektörünü ve rakiplerini her alanda gelişime zorlayan bir felsefeyle çalışıyor.

Yeni faaliyet alanları yaratarak istihdam olanaklarını arttırmak, ticari ilişkilerini geliştirerek iş ortaklarına fayda sağlamak ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak... Okka Group, işte bu hedefler doğrultusunda büyüyor, gelişiyor.

Yarınları başarılı geçmişinden aldığı güçle şekillendiren Okka Group; sektöründe gururla paylaştığı birikimini, güvenilir geleceğin altına attığı imza ile taçlandırıyor.

www.okkagroup.com.tr